Relacja z 30-lecia Odnowy w Duchu Świętym

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym "W drodze" przy parafii NSPJ w Mysłowicach w dniu 02.06.2015 r. obchodziła uroczystość 30-to lecia swojego funkcjonowania w ramach duszpasterstwa Parafii NSPJ w Mysłowicach oraz 31-to lecia swojej posługi w Mysłowicach. Nasz jubileusz zbiegł się z 40-tą rocznicą istnienia Odnowy w Duchu Świętym w Polsce.

Uroczystości rozpoczęto Mszą Świętą, którą sprawowali: opiekun Wspólnoty ks. Sławomir Szweter, ks. prof. Leszek Szewczyk oraz ks. Tadeusz Skrzypczyk (Moderator Diecezjalny Odnowy w Duchu Świętym) który podczas Mszy Świętej wygłosił homilię.

Po Eucharystii członkowie Wspólnoty i zaproszeni goście dziękowali Bogu za Dzieło Odnowy we wspólnotowej modlitwie uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem.

Po uroczystościach kościelnych w Mysłowickim Ośrodku Kultury odbyła się Agapa, w czasie której obecni i poprzedni członkowie Wspólnoty dzielili się swoimi doświadczeniami wynikającymi z faktu przynależności do Wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym.

Korzystając z okazji serdecznie zapraszamy do naszej Wspólnoty wszystkich chętnych, pragnących w sposób szczególny otworzyć się na działanie Ducha Świętego. Nasze spotkania odbywają się w każdy wtorek. Rozpoczynamy je udziałem we Mszy Świętej o godz. 18.00. Po niej uczestniczymy w modlitwie przed Najświętszym Sakramentem, a następnie w salkach parafialnych ma miejsce część formacyjna naszego spotkania.

Dostępna krótka galeria zdjęć z tej Uroczystości.